Firmalar

d.jpg

Mısırlı Ramat

SEKTÖRDE 20 YILI AŞKIN TECRÜBE Sektörde 20 yılı aşkın tecrübemizi gelişmeler ve kaliteli çalışmalarla birleştirerek Mısırlı Ramat olarak alanımızın en iyisi olma yolunda büyük bir adım atmış bulunmaktayız.

faruk.jpg

Serbest Muhasebeci

Mali Müşavir

Büromuz farklı ve kaliteli hizmet sunarak, müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutma anlayışıyla hareket eder. Bir hizmet firması olmanın verdiği bilinçle hizmetlerini sunan büromuz; - Farklı ve kaliteli hizmet sunarak, müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutma anlayışıyla hareket eder.

aras.jpg

İnşaat Müteahhiti

Dünya standartlarında gelişen inşaat teknolojilerine uygun yapılar üretmektir. - Örnek projeler üreterek toplumsal yaşama katkıda bulunan, ülkemiz gayrimenkul sektöründe önder Yaşam Alanları projelendiren lider bir firma olmaktır.

sebati.jpg

Atasoy Otomotiv

Her türlü motorlu araçların alım satımında aracılık etmek,müşavirlik hizmetleri sunmak,muamele takibi ve ücret karşılığı hizmet vermek,işletmek,kiraya vermek,satın almak, satmak,takas etmek,imal etmek ve tadilatı araçları için proje çizimleri yapmak ve 28.6.1995 tarihinde tescil edilen tadil mukavelesinde yazılı olan diğer işler.